SAÇIN UZAMASI İÇİN NE YAPMALI?

SAÇIN UZAMASI İÇİN NE YAPMALI?

sacin uzamasi icin ne yapmali 300x270 SAÇIN UZAMASI İÇİN NE YAPMALI?Saçların uzaması, saçlarınızın iyi beslenmesiyle ilgilidir. Saç kökü bir bitki gibi saçlarımızı beslemekle görevlidir. Saç kökünün saçları besleyemediği durumlarda, çeşitli saç problemleri gözlenir. Bunlardan bazıları, yağlı, yıpranmış saçlardır. Bu saç tiplerinde ise, saç dökülmesi, kepeklenme ve saç ucu kırıkları gözlemlenir.

Saç uzama hızını artırmak için Garlex Saç Bakım Serumu, içeriğindeki aktif maddelerle besleyici ve koruyucu etkiler içerir. Peki, saçın uzaması için ne yapmalı? Garlex Saç Bakım Serumu bu sorunun cevaplanmasında ne gibi faydalar sağlıyor bunlardan bahsedelim. Öncelikle saç tipine göre bakım sağlayan Garlex ürünleri, saçtaki yağ ve nem oranını düzenleyicidir. Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur. Saç Bakım Serumunun içeriği, saç çıkartıcı ve saç dökülmesini önleyicidir.

Tüm bunları nasıl yapıyor? Garlex Saç Bakım Serumu Isırgan Otu ile saç diplerinde oluşan, saç diplerinde yıpranmaya yol açan, kimyasal ve yağ tabakasının oluşumunu önlüyor. Bu tabak saç köklerinin işlevini yerine getirmesini önleyeceğinden saç uzama hızını düşürür. Garlex Saç Bakım Serumu bu bölgelerde iyileşme sağlayarak işe başlar. Saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırır. Saç derisini yumuşak ve nefes alan bir yapı haline getirir. Nefes alan bir saç derisi ise, saçın uzaması için ne yapmalı sorusuna verilebilecek cevaplardan biridir.

Bu işlemden sonra Garlex saç Bakım Serumu saç köklerinizi beslemeye başlayacak.  Formülündeki Follicusan ile saçlarınıza Protivamin B5 takviyesinde bulunacak. Bu madde saç kökündeki minik tüycükleri besleyerek zamanla saç haline gelmelerinde çok etkilidir. Garlex Saç Bakım Serumunun önleyici ve tedavi edici unsurlarından bahsettik. Şimdi saç derisi ve saç kökünü beslemek için neler yaptığından bahsedelim.

saçın uzaması SAÇIN UZAMASI İÇİN NE YAPMALI?Saçın uzaması için ne yapmalı ne etmeli diye kara kara düşünmek artık tarihte kalabilir. İçeriğinde yoğun miktarda Tatlı Badem Yağı Bulunan Garlex Saç Bakım Losyonu, tekrardan çalışmaya başlayan saç köklerinize E Vitamini takviyesi yapacaktır. Saç, sakal, kirpik uzamasında etkili olan Tatlı Badem Yağı, saç dökülmelerini önleyecek ve yeni saç oluşumlarına destek verecektir. Garlex Sarımsak Şampuanı, Saç Bakım Serumundan sonra kullanılırsa, Saç Bakım Serumundaki saç çıkarıcı ve besleyici etkilerini artıracaktır. Ürünlerimizin kullanımı pratiktir. Kokusuzdur. İlk kullanımda etkilerini gösterecek şekilde tasarlanmışlardır. Önleyici ve besleyici etkileri klinik ortamlarda test edilip kanıtlanmıştır. Çeşitli saç problemlerinizden ötürü devam eden klinik tedavinizde, tedaviye yardımcı olacak şekilde kullanılabilirler. Ürünlerimizi güvenle kullanabilir ve sevdiklerinize önerebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Gizemli Bitkiler